Zadzwoń do nas
+48 790-004-059
+48 737-443-499

O nas

Strona ma charakter informacyjny i jest prowadzona przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Zawarte na stronie informacje mogą być pomocne dla wszystkich prowadzących negocjacje warunków umów nowych lub przy przedłużaniu już zawartych. Wskazanym jest jednak posiadanie odpowiedniej wiedzy prawnej, ekonomicznej lub technicznej lub korzystanie z usług firm (prawników, ekonomistów, techników), którzy będą służyć wiedzą na kolejnych etapach negocjacji.  

 

Pracowaliśmy dla wszystkich polskich operatorów i firm dostarczających technologie dla telekomunikacji, zarządzając zespołami odpowiedzialnymi za cały proces budowy sieci komórkowych i stacjonarnych. Nie jest tajemnicą, że nasze podpisy znajdą Państwo pod tysiącami  podpisanych umów najmu.

Dysponujemy szeroką wiedzą z zakresu techniki, finansów oraz prawa, w tym budowlanego i środowiskowego. Potrafimy skutecznie negocjować i mediować.
W biznesie i życiu prywatnym naszym najcenniejszym kapitałem są wyznawane przez nas wartości: rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność i praworządność. Dbamy o środowisko naturalne i estetykę wokół siebie i przekonujemy do tego innych.

Nie jesteśmy przeciwnikami nowych technologii, korzystamy z nich tak, jak większość z naszych czytelników. Jednak, jesteśmy zdecydowanie przeciwni:

 

  • zaśmiecaniu naszego otoczenia prymitywnymi, najtańszymi konstrukcjami obwieszonymi wianuszkiem anten
  • braku wiedzy o możliwych do zastosowania rozwiązaniach technicznych u urzędników wydających decyzje
  • niejasnym przepisom prawa zostawiającym swobodę urzędnikom, a wykorzystywanym skrzętnie przez operatorów
  • wykorzystywaniu naiwności Wynajmujących przez firmy operatorskie
  • ograniczaniu roli konsultacji społecznych przy lokowaniu inwestycji kontrowersyjnych, mogących mieć wpływ na zdrowie a na pewno mających wpływ na estetykę otoczenia
  • propagowaniu celów biznesowych prywatnych, zagranicznych firm jako celów społecznych i publicznych
     

 

Wszystko dla satysfakcji naszych czytelników w drodze do... lepszych warunków umowy.

 

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.