Zadzwoń do nas
+48 790-004-059
+48 737-443-499

Ile płaci Play w Gorlicach?

Za pośrednictwem naszej strony staramy się przekazywać wiedzę pozwalającą na skuteczne negocjacje korzystnych warunków umów z podmiotami branży telekomunikacyjnej.

Wiedzę na temat stawek czynszowych czerpiemy ze źródeł ogólnie dostępnych, własnego doświadczenia oraz z informacji pozyskiwanych od naszych czytelników.

W ostatnim czasie, zainteresował nas głos jednego z uczestników protestu przeciwko lokalizacji wysokiej wieży w pobliżu bloków mieszkalnych w Gorlicach. W rozmowie z reporterem, pada stwierdzenie, że wynajmujący otrzymują czynsze w wysokości od 5 do 15 tysięcy miesięcznie.

To wysoka kwota, więc dla dobra naszych czytelników prosimy o więcej informacji na temat podobnych, uzyskiwanych kwot. Jeżeli dotrze do nas więcej sygnałów o równie wysokich kwotach, uaktualnimy nasze wskazówki dotyczące rekomendowanych do negocjacji stawek. Jak zwykle, gwarantujemy anonimowość wszystkim, którzy zdecydują się przekazać takie informacje.

Wzmianki o kwocie można poszukać na stronie portalu gorlice24.pl, w załączonej relacji wideo w okolicach 20 minuty i 40 sekundy :

https://gorlice24.pl/pl/19_wiadomosci-z-regionu/710_gorlice/14755_przekaznik-na-os-mlodych---tvp-zrealizowala-program-alarm-foto-.html

Potwierdzenie powyższej informacji mogłoby oznaczać, że problemy z pozyskiwaniu odpowiednich lokalizacji do budowy sieci, z jakimi borykają się operatorzy, wkroczyły na nowy poziom i wyzwoliły lawinę wzrostów stawek co od dawna prognozujemy.

Korzystając z okazji, przypominamy że obecnie Play buduje lokalizacje dla firmy Cellnex co oznacza, że należy się spodziewać w przyszłości większej liczby instalacji na wieżach (instalacji innych operatorów, klientów Cellnexu). Jak w przedstawionym przypadku protestu, mieszkańcy nie będą pytani o zgodę na kolejne instalacje gdyż nie ma takiego wymogu prawnego. Tym samym, rekomendujemy zawieranie w umowach zapisów uzależniających wysokość stawek od liczby podnajemców.

Przykład protestu w Gorlicach, podobnie jak innych mających obecnie miejsce w kraju, wskazuje na konieczność zawierania zapisów, wskazujących czas, kiedy otrzymamy pierwszy czynsz.

Nasze rekomendacje stawek:

http://www.uptrend.com.pl/stawki-czynszowe-2024

http://www.uptrend.com.pl/stawki-czynszowe-2023

Czy to już historia?

http://www.uptrend.com.pl/4000-zlotych-miesiecznie-w-gorzowie

 

 

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.