Zadzwoń do nas
+48 790-004-059
+48 737-443-499

Aktualności

Fenomen stałej i wysokiej liczby odwiedzin naszej strony, zainspirował nas do opracowania i publikacji serii artukułów poruszających tematykę związaną z budownictwem telekomunikacyjnym, jego aspektami technicznymi, prawnymi i społecznymi. Artykuły, które będą pojawiać się w sposób regularny na stronie, mają w zamyśle stanowić pomoc w negocjacjach ale również dawać wskazówki tym, którzy wzięli na siebie obowiązek tworzenia i modyfikacji przepisów prawa regulujących i mających wpływ na rozwój branży telekomunikacyjnej.

Strona jest i pozostanie darmowa. Zawarta w niej wiedza i praktyczne wskazówki mogą służyć właścicielom nieruchomości w bezpieczniejszym i korzystniejszym pomnażaniu zysków z ich wynajmu. Prosimy o przekazanie adresu strony wszystkim zainteresowanym i potencjalnie zainteresowanym na zasadzie „podaj dalej” np. z wykorzystaniem mediów lokalnych czy społecznościowych. Wyższy poziom wiedzy na temat negocjacji czynszów służy ogólnemu wzrostowi tej części rynku wynajmu komercyjnego. Rynek wynajmu telekomunikacyjnego jest kształtowany przez tych, którzy odnoszą sukces w negocjacjach stawek czynszu (kilka i więcej tysięcy złotych miesięcznie) ale i takich, którzy podpisują umowy na niskie kwoty bliskie jednego tysiąca złotych.

Uprzedzamy jednak, że tematyka komercyjnego wynajmu nieruchomości, poruszana w naszych artykułach, jest skomplikowana i końcowy wynik negocjacji to zwykle efekt zastosowania wiedzy, nieustępliwości oraz często odpowiedniego fachowego wsparcia (np. radcy prawnego).

Oświadczamy, że jesteśmy właścicielami praw autorskich do publikowanych artykułów oraz wyrażamy zgodę na ich publikację w mediach tradycyjnych i elektronicznych jedynie w całości wraz z podaniem źródla jakim jest nasza strona. Wszelkie publikowane przez nas artykuły są tekstami oryginalnymi. Odnośniki do stron zewnętrznych (zwykle staramy się podawać pełen adres strony źródłowej) są zaznaczone innych kolorem lub podkreśleniem. Kliknięcie tytułu powoduje rozwinięcie treści artykułu.

 

 

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.